About Brain train...ing
Στην Brain train...ing, είμαστε αφοσιωμένοι στην παροχή ολοκληρωμένων προγραμμάτων εκπαίδευσης και κατάρτισης στον τομέα ευεξίας και αύτοβελτίωσης. Οι ειδικοί μας εκπαιδευτές προσφέρουν σεμινάρια και βιωματικές εκπαιδεύσεις για τη διαχείριση του άγχους, την επίτευξη στόχων, τον διαλογισμό, την επίγνωση και την αύτοβελτίωση. Ειδικευόμαστε επίσης στο να βοηθήσουμε τις επιχειρήσεις να βελτιώσουν την ευημερία των εργαζομένων, να ενισχύσουν τις δεξιότητες επικοινωνίας και να προωθήσουν ένα θετικό εργασιακό περιβάλλον.
Ενδυνάμωση
Οι Αρχές μας
Ενδυναμώστε τον εαυτό σας με τις γνώσεις και τα εργαλεία για να ξεπεράσετε τις προκλήσεις και να πετύχετε τους στόχους σας.
Ισορροπία
Βρείτε ισορροπία στη ζωή σας μέσω τεχνικών ενσυνειδητότητας και διαχείρισης άγχους.
Αποδοτική επικοινωνία
Μάθετε πώς να επικοινωνείτε αποτελεσματικά με τους υπαλλήλους και τους πελάτες σας για καλύτερες σχέσεις και επιτυχία.
![](https://assets.zyrosite.com/cdn-cgi/image/format=auto,w=482,h=533,fit=crop/Yan2rJPOgDUxGJlj/2023102512240015-Y4L8bPDZvDsrNP9v.jpg)
![](https://assets.zyrosite.com/cdn-cgi/image/format=auto,w=328,h=278,fit=crop/Yan2rJPOgDUxGJlj/2023102512240015-Y4L8bPDZvDsrNP9v.jpg)
Meet the Co-founder
Ειρηνη αντωνια φουντουλακη
Co-founder
Η υπεύθυνη προγραμμάτων και η ιδρύτρια του κέντρου σεμιναρίων είναι η Ειρήνη Αντωνία Φουντουλάκη.
Η Ειρήνη είναι μια αφοσιωμένη επαγγελματίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των σεμιναρίων αυτοβελτίωσης.
Η Ειρήνη ξεκίνησε το επαγγελματικό της ταξίδι με μια βάση στο marketing, ενισχύοντας τις δεξιότητές της στον τομέα αυτό. Ωστόσο, το πάθος της για την βελτίωση της ποιότητας ζωής των ανθρώπων την ώθησε να εξελιχθεί ακόμα περισσότερο. Απέκτησε πιστοποιήσεις ως NLP Practitioner, Κλινική Υπνοθεραπεύτρια, και εξειδικεύτηκε σε τεχνικές ενσυνειδητότητας (mindfulness) και γνωσιακής-συμπεριφορισμού.
Η αφοσίωση της στην προσωπική ανάπτυξη και την ψυχολογία την οδήγησε ακόμη πιο μακριά. Σύντομα, αποφάσισε να σπουδάσει ψυχολογία, όπου σε λίγο καιρό ολοκληρώνει τις σπουδές της. Αυτό αντικατοπτρίζει το ασταμάτητο ενδιαφέρον της για την κατανόηση του ανθρώπινου ψυχισμού και την επιθυμία της να βοηθήσει τους άλλους να αντιμετωπίσουν τις προκλήσεις της ζωής τους.
Σήμερα, η Ειρήνη εργάζεται ως Κλινική Υπνοθεραπεύτρια, NLP Practitioner και είναι εισηγήτρια σε σεμινάρια που διοργανώνει. Μέσα από την εμπειρία και τη γνώση της, προσφέρει στους συμμετέχοντες τα εφόδια για να αντιμετωπίσουν το στρες, να ανακαλύψουν έναν ενσυνειδητό, χωρίς άγχος τρόπο ζωής βελτιώνοντας κάθε τομές της ζωής τους.
Το όραμα της είναι να δημιουργήσει έναν κόσμο όπου κάθε άνθρωπος αποδέχεται τον εαυτό του για αυτό που είναι, χωρίς την επιβάρυνση του στρες και των αρνητικών σκέψεων. Με την παθιασμένη δουλειά της και την αμέτρητη εμπειρία που έχει αποκτήσει, συμβάλλει ενεργά στην επίτευξη αυτού του οράματος, δίνοντας στους ανθρώπους τα εργαλεία για να ανακαλύψουν τη δύναμη, την ευεξία και την ευτυχία στη ζωή τους.